Ii surprinde pe Chefi la Cutite, vezi ce a facut reprezentantul clubului nostru!

Chefi la cutite_David

Ieri seara am fost cu totii cu sufletul la gura urmarind emisiunea „Chefi la Cutite» de la Antena 1!

Reprezentantul Clubului Iubim si Gatim din Bucuresti, David Vladascau – Raw Vegan Pastry Chef, a participat la emisiune pentru a ne demonstra tuturor ca preparatele raw-vegane sunt o alegere sanatoasa si gustoasa pentru toti.

Fiind inspirat de fetita lui, David si-a descoperit talentul de cofetar raw vegan si de atunci ne surprinde cu stilul sau inedit de gatit, explicatiile bine argumentate si bucuria pe care o emana atunci cand ne ofera sa servim delicatesele preparate de el.

In video-ul urmator il poti urmari pe David:

http://a1.ro/chefi-la-cutite/stiri/de-la-a-fi-mecanic-de-masini-de-cusut-la-bucataria-rawvegana-cum-a-reusit-un-concurent-sa-il-pacaleasca-pe-chef-dumitrescu-cu-un-preparat-wow-id635868.html

Felicitari David! Intreaga echipa Iubim Si Gatim este mandra de tine!

Florentina

The post Ii surprinde pe Chefi la Cutite, vezi ce a facut reprezentantul clubului nostru! appeared first on Iubim si Gatim.

Citeste mai mult pe: iubimsigatim.ro/

Social

Arhiva stiri